Wyjazd szkoleniowy do KPP w Piasecznie

Najlepiej uczy si od najlepszych i tak wanie byo 24 padziernika 2013r. Nasi uczniowie mogli uczy si od policjantw pracujcych w Komendzie Powiatowej w Piasecznie, a oni wanie nale do elity Policji w Polsce.
Struktury komendy, praca policjantw dyurnych, zasady bezpieczestwa i obsuga broni palnej, praca aresztu ledczego, historia KPP w Piasecznie to obszary poznane w bardzo przyjaznej atmosferze w czasie wizyty szkoleniowej naszych przyszych adeptw tej chwalebnej profesji.

Bezporedni kontakt ze sztuk policyjn jest najlepsz drog do pielgnacji i rozbudowy zainteresowa naszych uczniw, ktrzy wi swoj przyszo zawodow z tymi subami mundurowymi dlatego bardzo dzikujemy asp. szt Maciejowi Piotrowskiemu za opiek, zaangaowanie i profesjonalizm oraz komendantowi m. insp. Jarosawowi Konoczukowi, ktry wykaza si wielkim wyczuciem edukacyjno ? wychowawczym organizujc tego typu szkolenie dla naszych uczniw.