Wyjazd szkoleniowy do KPP w Piasecznie

Najlepiej uczyć się od najlepszych i tak właśnie było 24 października 2013r. Nasi uczniowie mogli uczyć się od policjantów pracujących w Komendzie Powiatowej  w Piasecznie, a oni właśnie należą do elity Policji w Polsce.
Struktury komendy, praca policjantów dyżurnych, zasady bezpieczeństwa i obsługa broni palnej, praca aresztu śledczego, historia KPP w Piasecznie to obszary poznane w bardzo przyjaznej atmosferze w czasie wizyty szkoleniowej naszych przyszłych adeptów tej chwalebnej profesji.

Bezpośredni kontakt ze sztuką policyjną jest najlepszą drogą do pielęgnacji i rozbudowy zainteresowań naszych uczniów, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z tymi służbami mundurowymi dlatego bardzo dziękujemy asp. szt Maciejowi Piotrowskiemu za opiekę, zaangażowanie i profesjonalizm oraz komendantowi mł. insp. Jarosławowi Konończukowi, który wykazał się wielkim wyczuciem edukacyjno – wychowawczym organizując tego typu szkolenie dla naszych uczniów.