Jura Park w Bałtowie

Gimnazjum w Tarczynie w tym roku szkolnym realizuje projekt ? Bezpieczna +?. Jednym z elementów tego projektu była wycieczka jednodniowa o charakterze integracyjnym.

W dniu 5.10.2017 roku uczniowie gimnazjum zwiedzali Jura Park w Bałtowie Wraz z przewodnikiem poznawali ewolucje gadów ? dinozaurów, których makiety oddawały ich naturalną wielkość. Odwiedzili Prehistoryczne Oceanarium, w którym, dzięki osiągnięciom współczesnej techniki, poznawali podwodne życie sprzed milionów lat w wymiarze 3D. Obejrzeli spektakl w Kinie Emocji 5D . Poznali zwierzęta dzikie i domowe zgromadzone w Zwierzyńcu Bałtowskim. Mini safari dzikich zwierząt odwiedzili przejeżdżając trasę żółtymi autobusami. Bez ograniczeń korzystali z zabaw w Parku Rozrywki (kolejka tyrolska , statek i inne ). Na zakończenie posilili się gorącą kiełbaską z ogniska.