Nietypowa lekcja niemieckiego

17 maja w klasie 3b odbya si nietypowa lekcja jzyka niemieckiego. W rol nauczyciela wcielia si uczennica Wiktoria Zugaj, ktra w bardzo ciekawy i humorystyczny sposb zaprezentowaa temat lekcji ?Wie war das Wetter an die Adria?? czyli Jaka bya pogoda na Adriatyku?

Uczennica wykorzystaa w swojej lekcji tablic multimedialn, co w szczeglnoci przypado do gustu koleankom i kolegom z klasy. Byy take rne gry i zabawy jzykowe, ktre nawizyway do tematu zaj.
Lekcja okazaa si bardzo wartociowa dla obu stron, nowe umiejtnoci nabya prowadzca, ale take my nauczyciele mielimy moliwo innego spojrzenia na nasz prac. Szkoa to przecie ywy organizm i wsplne zdobywanie dowiadcze, rozwijanie si i dojrzewanie.
Oby wicej takich inicjatyw wzbogacao nasz proces edukacyjny.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Dim lights Embed Embed this video on your site