TURNIEJ STRZELECKI

SZKOLNY TURNIEJ STRZELECKI ASG KLAS MUNDUROWYCH O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY 2017r.

10 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Strzelecki klas mundurowych o Puchar Dyrektora Szkoły. Honorowy patronat objęła pani Dyrektor Barbara Piechota .W szranki strzeleckie stanęło 25 śmiałków. Cele tego przedsięwzięcia to:

-popularyzacja bezpiecznego strzelectwa sportowego ASG
-podnoszenia umiejętności strzeleckich
-integracja młodzieży klas mundurowych
-wyłonienie zwycięzców, a co za tym idzie przyznani zasłużonych laurów
-praktyczne potwierdzenie własnych umiejętności strzeleckich
Strzelcy podlegali rygorystycznym zasadom ujętym w regulaminie. Strzały oddawali z pistoletu Browning 6mm do traczy TS4 ustawionej w odległości 10m.
Czas przeznaczony dla każdego uczestnika nie mógł przekroczyć 4 minut. Każdy miał możliwość oddania 5 strzałów próbnych, które miały na celu oswojenie z warunkami i bronią. Fundamentem turnieju był obowiązujący w naszej Mobilnej Strzelnicy Szkolnej Typu ASG regulamin, z którym każdy uczeń klasy mundurowej ma obowiązek być zaznajomiony.  Wyłonieni zwycięzcy w nagrode za swój trud otrzymali dyplomy i puchary. Planujemy wpisać ten turniej w kalendarz wydarzeń szkolnych na stałe.

Laureatami zostali:
1.    Bartłomiej Kruszewwski          37pkt.  kl.2pLO
2.    Mateusz Tumiński                    30pkt.  kl.2wLO
3.    Dominik Bińkiewiecz                24pkt.  kl.2pL

 

Gratulujemy!