TURNIEJ STRZELECKI

SZKOLNY TURNIEJ STRZELECKI ASG KLAS MUNDUROWYCH O PUCHAR DYREKTORA SZKOY 2017r.

10 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odby si Szkolny Turniej Strzelecki klas mundurowych o Puchar Dyrektora Szkoy. Honorowy patronat obja pani Dyrektor Barbara Piechota .W szranki strzeleckie stano 25 miakw. Cele tego przedsiwzicia to:

-popularyzacja bezpiecznego strzelectwa sportowego ASG
-podnoszenia umiejtnoci strzeleckich
-integracja modziey klas mundurowych
-wyonienie zwycizcw, a co za tym idzie przyznani zasuonych laurw
-praktyczne potwierdzenie wasnych umiejtnoci strzeleckich
Strzelcy podlegali rygorystycznym zasadom ujtym w regulaminie. Strzay oddawali z pistoletu Browning 6mm do traczy TS4 ustawionej w odlegoci 10m.
Czas przeznaczony dla kadego uczestnika nie mg przekroczy 4 minut. Kady mia moliwo oddania 5 strzaw prbnych, ktre miay na celu oswojenie z warunkami i broni. Fundamentem turnieju by obowizujcy w naszej Mobilnej Strzelnicy Szkolnej Typu ASG regulamin, z ktrym kady ucze klasy mundurowej ma obowizek by zaznajomiony. Wyonieni zwycizcy w nagrode za swj trud otrzymali dyplomy i puchary. Planujemy wpisa ten turniej w kalendarz wydarze szkolnych na stae.

Laureatami zostali:
1. Bartomiej Kruszewwski 37pkt. kl.2pLO
2. Mateusz Tumiski 30pkt. kl.2wLO
3. Dominik Bikiewiecz 24pkt. kl.2pL

Gratulujemy!