Mały Konkurs Recytatorski Radom 2017

23 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie odbyły się eliminacje rejonowe XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego Radom 2017. Organizatorem tego konkursu jest Towarzystwo Kultury Teatralnej w Radomiu we współpracy z MOK 'Amfiteatr".

Po pomyślnym przejściu etapu szkolnego naszą szkołę reprezentowali: Karolina Kozon, Olaf Martyniak, Maria Kiełbus, Wiktoria Niedolistek, Maja Franckowska,  Alicja Wojtyszko. Wykonali dwa utwory polskich poetów, a recytatorów wysłuchała komisja w składzie: Anna Dziedzic oraz Adolf Krzemiński. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie i zachwycili nas niezwykłą wrażliwością na kulturę słowa, dojrzałą interpretacją i  umiejętnością budowania emocji.
Po naradzie jury przyznało  wyróżnienie Mai  Franckowskiej z kl. IIa.
Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy!