Duma naszej szkoły

Jesteśmy dumni z Was wszystkich. Szczególne gratulacje dla:

Sary Leśniak kl. 2 P za zdobycie Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017.

Maji Franckowskiej kl. 2 A za zdobycie I miejsca W XI Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Juliusza Słowackiego w Warszawie.

Natalii Olczak kl. 2 a, Mateusza Kiełbusa kl. 2a, Oliwii Wójcik kl. 1b, Igora Szulca kl. 1b za zajęcie II miejsca w etapie powiatowym konkursu XVI edycji „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Osiągnięcia sportowe:

I miejsce w biegach przełajowych na szczeblu powiatowym dla Kuby Staniszewskiego.

II miejsce w biegach przełajowych na szczeblu powiatowym dla Bartłomieja Tadzika.

I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminnym: Wiktoria Zugaj, Marlena Bloch, Kinga Zawadzka, Julia Jasińska, Agnieszka Bęza, Julia Guziak, Ilona Maciejak, Katarzyna Książek, Agnieszka Jesionowska.

I miejsce na szczeblu gminnym i V miejsce w powiecie zajęli chłopcy w zawodach uni-hokeja: Bartłomiej Tadzik, Damian Otoliński, Konrad Borkowski, Marcin Reszka, Jakub Staniszewski, Damian Śliwiński, Kamil Czajkowski, Łukasz Jakóbiak, Kamil Jędra, Abdullah Gozsuz, Sebastian Danisikkaya, Wiktor Putka.

II miejsce chłopców w zawodach w piłkę nożną na szczeblu międzypowiatowym: Bartek Tadzik, Kuba Staniszewski, Kamil Jędra, Damian Otoliński, Łukasz Jakóbiak, Konrad Siedlec, Kamil Czajkowski, Marcin Reszka, Sebastian Danisikkaya, Kuba Pakuła, Abdullah Gozsuz.

Oraz osiągnięcia szkolne:

GIMNAZJUM

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia

1.

Natalia Olczak

II a

5,40

2.

Olaf Martyniak

I a

5,21

3.

Maria Kiełbus

II a

5,20

4.

Mateusz Kiełbus

II a

5,07

5.

Jacek Smolarek

II a

5,07

6.

Kinga Zdziarska

III a

5,04

7.

Bartłomiej Tadzik

III a

4,97

8.

Aleksandra Kuligowska

III b

4,93

9.

Daniel Mastalerz

III a

4,93

10.

Wiktoria Zugaj

III b

4,79

11.

Alicja Wojtyszko

III a

4,78

 

Klasa z najlepszą średnią:

Klasa

Średnia

II a

3,77

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

Imię i Nazwisko

Klasa

Mikołaj Maciejak

I a

Aleksandra Foltynowicz

I a

Wiktoria Kochanowska

II a

Jacek Smolarek

II a

Paweł Płużyczka

II c

Tyberiusz Pytkowski

II c

Kordian Sambor

II c

Wiktoria Jasińska

III b

Aleksandra Kuligowska

III b


 

LICEUM

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie:

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia

1.

Sara Leśniak

II p

4,88

2.

Aneta Kruszewska

II p

4,87

 

Klasa z najlepszą średnią:

Klasa

Średnia

II p

3,46