Sukces w konkursie historycznym Patria Nostra

Dnia 06.02.2017 r. w Centrum Olimpijskim PKOI w Warszawie odbyła się gala finałowa II edycji konkursu historycznego Patria Nostra. Konkurs był adresowany do młodzieży szkolnej – licealistów i gimnazjalistów. Zadaniem trzyosobowych drużyn było wykonanie animacji komputerowej dotyczącej wybranego wydarzenia historycznego. W konkursie wzięło udział 89 drużyn z Warszawy i okolicznych powiatów. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Aneta Kruszewska, Sara Leśniak, i Estera Sitkowska zajęły wysokie 6 – ste miejsce. Szkoda! bo drużyny z pierwszych dwóch miejsc wyjadą na wycieczkę do Brukseli. Nasze dziewczyny już zapowiadają, że w przyszłym roku znajdą się na jednym z dwóch premiowanych miejsc. Czego im serdecznie życzymy.

Dim lights Embed Embed this video on your site