Wigilia szkolna

Tradycyjnie w ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną, w naszej szkole, odbyła się wigilia dla uczniów, pracowników szkoły  oraz zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili wszystkich zebranych m. in. Pani Barbara Galicz, Burmistrz Tarczyna, Pani Edyta Onufrowicz, Dyrektor Zespołu Administracyjnego Placówek Oświatowych w Tarczynie oraz Ksiądz Prałat Władysław Michalczyk, Proboszcz Parafii Św. Mikołaja BM w Tarczynie.

Zgodnie z corocznym zwyczajem uroczyste spotkanie opłatkowe rozpoczęło się od wystawienia jasełek pt. Jak anioły pokonały diabły.
Program artystyczny wzbogaciły również piękne polskie kolędy i piosenki bożonarodzeniowe w wykonaniu klas wraz z wychowawcami, finalistów szkolnego konkursu na najlepsze wokalne wykonanie kolęd i pastorałek.
Zwycięzcami konkursu zostały klasy: II a (I miejsce), III b (II miejcse) oraz  III a (III miejsce).
Nie zabrakło również wspólnego śpiewania tradycyjnych polskich kolęd.
Przystrojone choinki, zapalone świece, białe obrusy i sianko wpłynęły na niezwykłą  atmosferę w tym szczególnym dniu, w dniu łamania się opłatkiem wigilijnym i pełnym serdecznych życzeń.