Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim w Bibliotece Publicznej w Tarczynie

21 listopada, korzystając z zaproszenia pani Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tarczynie, uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami uczestniczyli w spotkaniu z Jackiem Łapińskim. Spotkanie miało formę praktycznych warsztatów z pisarzem. Jacek Łapiński jest autorem książki „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym”, a ponadto: absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, doktorantem w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa UwB, szkoleniowcem i trenerem z różnego zakresu wiedzy (np. samorządu, marketingu).
Podczas spotkania pan Jacek rozmawiał z młodzieżą na wiele ważnych i interesujących tematów. Jednym z wiodących motywów było pozytywne myślenie oraz budowanie pozytywnego systemu wartości. Autor książki podkreślał jak ważne jest doskonalenie swojej osobowości, by stawać się lepszym. Jak się okazało młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w warsztatach i angażowała się w dyskusję a każda z 4 grup nadała spotkaniu indywidualny charakter i przebieg.